SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaffeservis 7977120
nr 797 7120
Kaffeservis
3 delar, C G Hallberg, 1920-tal ca 880 gr (några bucklor)
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 17 december 2012
kl 18:12:25
3.800 kr
4.200 kr